O nás

Samy jsme si rozvodem prošly. Víme, jak moc to bolí, kolik energie a času člověk obětuje a jaké může udělat chyby, které nelze vzít zpátky. Pomáháme zvládnout rozpad manželství po stránce psychické i praktické a najít konstruktivní řešení všech situací, které s sebou rozvod přináší.  

Rectangle 288 

Petra Svobodová - rozvodový kouč

Potkala jsem ideálního muže, vzali jsme se, založili firmy a nakonec se nám narodila dcera. Pak se ale všechno změnilo a na konci byl rozvod. Zkušenost s rozvodem mě přivedla k tomu, že jsem začala pomáhat ženám překlenout těžké období, kdy končí vztah, hroutí se sny a žena je postavena tváří v tvář praktickým otázkám, které až do této chvíle řešit nemusela. Následně jsem rozšířila poradenství i pro muže, kteří uvažují o ukončení vztahu nebo byli partnerkou opuštěni. 

Michaela Tetzeli - terapeut a osobní kouč

Věnuji se firemnímu koučování i soukromé terapeutické praxi. Díky příběhům svých klientů se v životě stále učím. A díky nim jsem také dospěla k poznání, že jediným, kdo nám stojí v cestě za štěstím, jsme my sami. Ke svému štěstí potřebuji jen dvě věci: vědomí smysluplné práce a dobré rodinné zázemí. V životě je pro mě důležitá harmonie a rovnováha.

 

 

 

Cena

280650
1280650
RM zápisník
ZÁPISKY z rozchodu
Skladem (>5 ks)
280 Kč

Terapeutický zápisník, který podpoří a potěší v období rozchodu. 

103
RM e kniha
350 Kč

Kniha pro ženy o tom, co rozvod obnáší a co následuje dál.    

49
RM kniha
480 Kč

Kniha pro ženy o tom, co rozvod obnáší a co následuje dál.

46
RM balicek 2
550 Kč

Co si nezapíšeš do knihy, zaznamenej do notýsku. 

97
RM balicek 1
650 Kč

Průvodcem je ti kniha, terapeutem zápisník.  

109
5 položek celkem
Zpět do obchodu